Vyberte si dárek,
KTERÝ MÁ SMYSL.

Dostanete k němu
CERTIFIKÁT 
i DOBRÝ POCIT U SRDCE.

 

Pomoc má mnoho tváří.

 

 

 

     

 

Dárek na poslední chvíli?

Doporučujeme online platbu kartou, certifikát Vám pošleme během několika minut. Tak můžete darovat certifikát ještě dnes!  

V případě dotazů nás kontaktujte na Z8Eo1YUSZbnu5.~_T-M.

 

Speciální autosedačka pro Človíčky

Pomoz dětem s těžkým kombinovaným postižením bezpečně a pohodlně dojet za nepostradatelnou péčí, učením a kamarády – přispěj jim na nákup speciální autosedačky.

Už více jak deset let zajišťujeme dětem s těžkým kombinovaným postižením terapeutický program ve Stacionáři Človíček, který je jediným ambulantním zařízením pro tyto děti v Plzni a okolí a který poskytuje mimo jiné i mezinárodně rozšířený a uznávaný koncept bazální stimulace. Aby byl náš stacionář dostupný všem zájemcům bez ohledu na zdravotní, dopravní či finanční situaci, nabízíme rodičům dopravu dětí z domovů a zpět naším mikrobusem. Děti v něm ale mohou cestovat jen ve speciálních autosedačkách. Na českém trhu je k mání jediná v praxi vyhovující autosedačka nabízející větším dětem s těžkým handicapem dostatečný komfort a bezpečí. Její cena je však velmi vysoká a nepřispívá na ní žádná ze zdravotních pojišťoven.

Víc informací o charitativní kamapani Diakonie Západ si přečti na vodním webu VODA POMÁHÁ.

Organizátor

Obrázková galerie