Vyberte si dárek,
KTERÝ MÁ SMYSL.

Dostanete k němu
CERTIFIKÁT 
i DOBRÝ POCIT U SRDCE.

 

Pomoc má mnoho tváří.

 

 

 

     

 

Dárek na poslední chvíli?

Doporučujeme online platbu kartou, certifikát Vám pošleme během několika minut. Tak můžete darovat certifikát ještě dnes!  

V případě dotazů nás kontaktujte na Z8Eo1YUSZbnu5.~_T-M.

 

Jak to funguje

Na tomto webu můžete jednoduše a rychle podpořit pestrou činnost Diakonie ČCE

1. Vyberte si dárek.

Projděte seznam a podívejte se na různé projekty, jež můžete finančně podpořit. U každého najdete detailní popis, fotografie, kontaktní údaje, na něž se lze obrátit pro detailní informace.

2. Vyplňte formulář

Kliknutím na DARUJ vyplňte jednoduchý formulář. Zvote, zda chcete vystavit potvrzení o daru a také darovací certifikát, k němuž si vyberete pěkný obrázek. Zvolte také způsob platby.

3. Proveďte platbu a vytiskněte si svůj certifikát

Nejrychlejší cesta je online převod prostřednictvím platební karty. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na platební bránu a po úspěšném provedení transakce dostanete ihned e-mailem certifikát.

Druhou možností je platba převodem na účet veřejné sbírky Diakonie ČCE. Zvolíte-li tento způsob platby, obdržíte e-mailem údaje k platbě. Jakmile bude částka připsána na náš účet, pošleme Vám nejpozději do týdne certifikát (pokud spěcháte, 98CsQmV6hUGoQMQfVvbjcLc6JTGy).

Platbu můžete provést také v hotově v naší kanceláři v Praze (Belgická 22), zde Vám také certifikát rovnou rádi vytiskneme. Pokud zvolíte tuto možnost, kontaktujte nás prosíme předem na telefonním čísle 608 880 579.

A to je vše. Děkujeme, že s námi pomáháte!