Vyberte si dárek,
KTERÝ MÁ SMYSL.

Dostanete k němu
CERTIFIKÁT 
i DOBRÝ POCIT U SRDCE.

 

Pomoc má mnoho tváří.

 

 

 

     

 

Dárek na poslední chvíli?

Doporučujeme online platbu kartou, certifikát Vám pošleme během několika minut. Tak můžete darovat certifikát ještě dnes!  

V případě dotazů nás kontaktujte na Z8Eo1YUSZbnu5.~_T-M.

 

> Zahraniční pomoc – Dárek na třetí

dárek3 logo

Podpořte děti a dospělé v zemích, kde pracujeme: ženy v Zambii, děti v uprchlickém táboře v Barmě nebo farmáře z Kambodži. Udělejte dobrou věc a netradičně obdarujte své blízké k Vánocům, narozeninám nebo jen tak.

 

Dárkem uděláte trojí radost – sobě, dítěti nebo dospělému, kterému jste svými penězi pomohli, i člověku, který od vás dostane dárkový certifikát se svým jménem.

Proto DÁREK3.

 

KambodžaBarmaZambieZambie

Mám jistotu, že můj dárek pomůže?

Dárky pomáhají vždy jako součást naší dlouhodobé práce. Podporujeme jejich příjemce i dál tak, aby dárek opravdu využili a byli díky němu méně závislí na pomoci zvenčí. Například farmáři v Kambodži, kteří se přihlásí do našich vzdělávacích projektů, dostanou nejen kuřata, ale i krmení pro ně a školení, jak je chovat. Pečlivě kontrolujeme, jak naši pomoc využili. Zvířata ani ostatní dárky nikdy nenakupujeme v ČR, ale přímo v jejich zemi. Šetříme tak životní prostředí a náklady na dopravu a podporujeme také místní trh.

Koupíte za můj dar opravdu to, co je na certifikátu?

Dárky jsou navržené podle věcí, které v našich projektech opravdu rozdáváme nebo potřebujeme koupit, a jejich cena odpovídá ceně v rozpočtech projektů. Pokud se nám nepodaří získat celou částku nebo zanikne potřeba pořídit konkrétní věc/dárek, bude váš dar využit na nákup jiných potřeb ve stejném projektu (například místo kola pro dobrovolníky, kteří učí číst ženy v Zambii, pořídíme učebnice nebo přispějeme na opravu učebny).

Dozvím se, jak jste můj dárek využili?

Alespoň 2x za rok vám napíšeme, co je nového v projektech, které podporujete. Pokud chceme omezit administrativní náklady, nemůžeme sledovat každý dárek jmenovitě podle příjemce. Můžeme vám ale říct, kolik dárků se prodalo a jak byly využité. Novinky ze zemí, kde pomáháte, najdete také na našem webu.

Chci si dárek koupit. Jak na to?

Vyberte si z nabídky níže. Přispějte buď na celý dárek nebo na část jednou z nabízených částek. Zaplatit můžete on-line platební kartou nebo bankovním převodem. E-mailem vám pošleme dárcovský certifikát. Darované peníze odešleme na uvedený účel (z částky si ponecháme 15 % na správu projektů). Pokud si to budete přát, pošleme vám potvrzení o daru pro odečtení daru z daňového základu.

www.diakoniespolu.cz/                                                         darek3 A4.pdf (dokument Adobe PDF)darek3 A4.pdf